Profilaktyka

Cena konsultacji lekarza profilaktyka:
499 PLN

Rejestracja12 295 08 09
pon. – pt. w godz. 8.00 – 20.00
sobota w godz. 8.00 – 14.00
Formularz rejestracji on-line

Grafik lekarza profilaktyka:

Placówka Lekarz poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
CM Cegielniana 4A Lek. stom. Magdalena Pasadyn - 10.00 – 18.00 - - - -

Magdalena Pasadyn – lekarz stomatolog, ekspert ds. profilaktyki, autorka innowacyjnego programu profilaktycznego przeciwdziałania próchnicy, założycielka Fundacji Kraina Zdrowia, autorka i współautorka publikacji w pismach branżowych, ambasadorka kampanii społecznych propagujących zdrowy styl życia w tym projektu “Polko bądź zdrowsza”.

Inspiruje ludzi do zmiany stylu życia. Prowadzi wykłady i szkolenia w całym kraju oraz za granicą. Niezwykle ceniona za praktyczny i merytoryczny przekaz wiedzy. Opracowuje i wdraża zdrowotne programy profilaktyczne dla klientów indywidualnych i biznesu.

W pracy i w życiu wykorzystuje swoją wiedzę medyczną propagując świadomą profilaktykę, holistyczne podejście do organizmu i życie w zgodzie z naturą. Pasjonuje ją umysł i jego wpływ na ciało oraz trening mentalny.

Prowadzi indywidualne sesje zdrowia, które przynoszą niesamowite efekty. Jej Pacjenci cenią ją za szeroką wiedzę medyczną i niespotykaną empatię.

Uważa, że klucz do zdrowia i spełnionego życia tkwi w prostych rozwiązaniach: codziennych zdrowych nawykach, życiu blisko natury, wsłuchiwaniu się w swój organizm, zarządzaniu swoimi emocjami i zrozumieniu tego jak funkcjonuje nasz umysł.

Uważa że zdrowie i szczęście to świadomy wybór każdego z nas.

Formularz rejestracji on-line (pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe).
Po wysłaniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i potwierdzi termin wizyty.